shop roku

Prepínacia klapka sacieho potrubia Audi, VW Siemens VDO

Číslo dielu podľa Škoda:
  • 059 129 086 M
  • 059 129 086 D
TIP: Viete, že teraz môžete vyhľadávať diely podľa VIN? Stačí sa zaregistrovať alebo prihlásiť potom pridať svoje vozidlo do Vašej virtuálnej garáže.

klapka sania pre motorizácie 3.0TDI a 2.7TDI, prepínacia klapka pre sacie potrubie pre 6-valcové motory TDI, pre vozidlá Audi A4, Audi A6, Audi A8, Audi Q7, Volkswagen Phaeton, Volkswagen Touareg

informácie o výrobcovi

Informácie o spoločnosti Siemens VDO

Siemens VDO je tradiční a celosvětově uznávaný výrobce, který vyvíjí, vyrábí a dodává díly všem významným automobilkám. Jedná se o různé většinou elektronické díly motorů i karosérií (např. škrticí klapky,regulátory volnoběhu, vstřikovací ventily, váhy vzduchu, palivová čerpadla, ventilátory motoru a topení, snímače ABS, různé senzory motoru, palivového systému a chladicího okruhu, motůrky ostřikovačů či ovládací díly dveří a centrálního zamykání).

Původní firmu Siemens VDO koupil koncem roku 2009 koncern Continental AG, který ji pod novým názvem VDO zařadil ke svým dalším značkám (Continental, ContiTech, Ate, Barum, Semperit…).

Je tento diel vhodný pre môj typ vozidla?

×
Varianta dielu: Siemens VDO (Nemecká prvovýroba)
Dostupnosť tohto tovaru je aktuálne neznáma.
Bohužiaľ nie sme schopní aktuálne určiť presný termín doručenia tejto položky. Ak o ňu máte záujem, použite, prosím, dopytový formulár alebo nám zavolajte, pokúsime sa zistiť presnejšie informácie o dostupnosti tohto tovaru.
178,76  vr. DPH 148,96 € bez DPH

Otázka na produkt Prepínacia klapka sacieho potrubia Audi, VW


Pridať príspevok

Späť na obsah ⇑